ROZŠÍRTE SVOJ ONLINE OBCHOD S DHL EXPRESS

Inšpirujte sa úspešnými online obchodmi
Rešpektujeme Vaše súkromie. Uvedené informácie nebudú poskytnuté tretím osobám.
Viac.
Rešpektujeme Vaše súkromie. Uvedené informácie nebudú poskytnuté tretím osobám.
Viac.

POSUŇTE ECOMMERCE DO VYŠŠIEHO LEVELU S DHL EXPRESS

Rozširovanie vašej firmy znamená osloviť viac zákazníkov.
Pozrite sa, ako partneri DHL Express s malými podnikmi dosahujú celosvetový úspech.
ON DEMAND DELIVERY
Poskytujeme vám upozornenia v reálnom čase a výber z viacerých možností doručenia.
CELOSVETOVÉ POKRYTIE
Posielajte do viac ako 220 krajín a území po celom svete, pričom zásielky sú často dokončené už do 12:00 hod.  nasledujúceho dňa.
RÝCHLOSŤ
Poskytujeme dlhší čas na vyzdvihnutie zásielky, čo umožňuje dostať vašu objednávku na doručovanie v ten istý deň ako bola zásielka objednaná.
ZVÝŠENIE PRÍJMOV
Naša expresná možnosť doručenia môže zvýšiť hodnotu vášho nákupného košíka až o 70%, čo znamená vyšší zisk.

GYMSHARK: Buďte všetkým čo ste si predstavovali, že by ste mohli byť. Buďte vizionármi.

Ako spoločnosť so sídlom v Anglicku spoločnosť Gymshark predáva vysokokvalitné fitness oblečenie a doplnky a vyvinula sa tak, aby sa stala najrýchlejšie rastúcou značkou v Anglicku. Steve Hewitt vysvetľuje, ako partnerstvo s DHL pomohlo pri raste značiek.

"V roku 2015 sme spolupracovali s DHL a zahrnutím možností expresného doručenia sme v priebehu 12 mesiacov zvýšili svoje  tržby o 210%. S DHL Express spolupracujeme doteraz."

"Zistili sme, že všetci naši predajcovia, ktorí spolupracujú s DHL Express, majú 47% návratnosť svojich zákazníkov."

"Spoločnosť DHL nám pomohla ponúknuť úžasné dodacie lehoty aj do nemožných regiónov, lepšiu efektivitu v našich operáciách a proces odosielania."

Photobook – Uchovávajte svoje životné spomienky.

Photobook je najväčší predajca fotobookov v juhovýchodnej Ázii so silnou zákazníckou základňou v Severnej Amerike, Európe a Austrálii.CEO Ween Jon Leows vysvetľuje, ako partnerstvo s DHL pomohlo pri raste značky.

"Ako vedúci poskytovateľ kuriérskych a logistických služieb nie je prekvapením, že spoločnosť DHL Express zostáva na čele poskytovania jednoduchých, spoľahlivých, rýchlych a cenovo dostupných možností dodania."

"Do roku 2016 sme spracovávali viac ako 1 milión objednávok ročne, keďže DHL Express ponúkal bezproblémový spôsob dopravy."

ROZŠÍRTE SVOJ ONLINE OBCHOD S DHL EXPRESS

Ako popredný svetový poskytovateľ expresnej kuriérskych služieb, spoločnosť DHL Express dostane váš balík tam, kde to potrebuje, keď to potrebuje.